אודות

"זו סגירת מעגל שחיכיתי לה 44 שנים"

בגיל 16 אפי אללוף כבר היה בעלים של בסטה לדגים בשוק הטורקי בחיפה. מאז הוא הספיק להאכיל עשרות אלפי סועדים בכ-21 מסעדות שהיו בבעלותו. בימים אלו הוא חזר לשורשים, פתח חנות דגים תל-אביבית בשם 'ג'קו דגים' ומתרגש כמו נער צעיר.
לאחר שחל איסור דיג בתקופת הרבייה בחודשים יולי-אוגוסט, אפי אללוף שוב יכול לנשום לרווחה. ארבע ספינות דיג שהוא שותף להן עושות בכל לילה את המסע אל מעמקי הים התיכון, וחוזרות לפנות בוקר עם שלל דגים טריים היישר אל חנות הדגים החדשה שהוא פתח בתל אביב – 'ג'קו דגים'. בדקות שבהן הסחורה יורדת מהסירות ומגיעה לחנות, אללוף עוצם את עיניו ומחייך חיוך רחב, הוא שוב עשה זאת.
בעל הבית השתגע?
העיתוי לפתיחת חנות הדגים החדשה הגיעה בהפתעה גמורה. רק לפני כשנה אפי אללוף פתח מסעדת דגים ופירות ים חדשה בהרצליה – 'לולה מרטין' שמה, והיא זוכה לשבחים רבים. האם בעל הבית השתגע? "בכל קריירת המסעדנות שלי ידעתי שיום יבוא ואני אחזור למקורות, להיות בעלים של חנות דגים. זו האהבה הראשונה שלי. כמו בים כך גם בחיים, גל חדש מגיע ומביא עימו הזדמנויות חדשות. ידעתי שיש מחסור בחנויות דגים איכותיות באזור תל אביב, וברגע שנוצרה ההזדמנות לפתוח כזו בלוקיישן מושלם, לא הססתי לרגע", אללוף הסביר.

-2022-09-15-ב-21.51.50.jpg
IMG_2407.jpg

ספינות הדייג שלנו

הידעתם שיש לנו ארבע ספינות דייג שעוגנות בנמל יפו?
 
לפני שהשמש מתחילה לזרוח אנחנו יוצאים עם ספינות הדייג שלנו ומביאים לכם ממי הים התיכון את ההיצע הכי טרי -היישר מנמל יפו לחנות הדגים שלנו בשכונת הגוש הגדול בצפון תל- אביב. 
 
אנו יוצאים לדוג עבורכם את שלל דגי הים האיכותיים ביותר בפיקוח שלנו וללא סוחרים. הדגים שלנו מטופלים בקפידה ע"י צוות מנוסה ומיומן ועם המון אהבה. 
 
אז בואו לגלות מה דגנו לכם היום ותיהנו מארוחה ביתית מופלאה.